27 maja, 2024

Logan Paul WWE — jak to się stało, że związał się z wrestlingiem?

Logan Paul WWE

Logan Paul, znany przede wszystkim jako wpływowy twórca treści internetowych, podjął odważne wyzwanie w świecie wrestlingu. Jego nieoczekiwany debiut w WWE (World Wrestling Entertainment) oraz kolejne występy w ringu stały się przedmiotem wielu dyskusji i zainteresowania fanów wrestlingu i mediów.

Kim jest Logan Paul w świecie wrestlingu?

Logan Alexander Paul, urodzony 1 kwietnia 1995 roku, jest amerykańskim bokserem, wrestlerem, aktorem i wpływową osobowością mediów społecznościowych. Obecnie jest związany z WWE, gdzie występuje w niepełnym wymiarze godzin. Paul ma imponującą liczbę subskrybentów na swoim kanale YouTube i wielokrotnie znalazł się na liście najlepiej zarabiających twórców YouTube według magazynu Forbes w latach 2017, 2018 i 2021. Oprócz tego prowadzi popularny podcast “Impaulsive”, który ma ponad 4 miliony subskrybentów.

Paul zyskał swoją popularność w 2013 roku, publikując krótkie filmy na nieistniejącej już platformie Vine. Następnie rozpoczął aktywność na YouTube i zdobył ogromne grono fanów. Jego kanał “Logan Paul Vlogs” stał się jednym z najczęściej subskrybowanych kanałów na YouTube, a do sierpnia 2023 roku miał ponad 23,6 miliona subskrybentów i prawie 6 miliardów wyświetleń.

Logan Paul nie ograniczał się tylko do mediów społecznościowych. Zagrał także gościnnie w popularnych serialach takich jak “Law & Order: Special Victims Unit” i “Bizaardvark”, a także wystąpił w filmach “The Thinning” (2016) i “The Thinning: New World Order” (2018). Wydał również swój debiutancki singiel “2016” w 2016 roku.

Jednym z najważniejszych momentów w jego karierze były walki bokserskie z brytyjską osobowością medialną KSI. Pierwsza walka w 2018 roku zakończyła się remisem większości, a rewanż w 2019 roku był już walką zawodową, którą KSI wygrał niejednogłośną decyzją. W 2021 roku Logan Paul zadebiutował we wrestlingu, stając się partnerem tag teamowym The Miza. Ich zwycięstwo na WrestleMania 38 w kwietniu 2022 roku przyniosło mu wiele pochwał za swój występ. Paul podpisał kontrakt z WWE na wiele wydarzeń i występował na imprezach takich jak SummerSlam.

Przewrotna kariera…

Kariera Logana Paula nie była wolna od kontrowersji. Najbardziej znaną z nich jest jego kontrowersyjna podróż do Japonii w 2017 roku. Podczas niej sfilmował zwłoki samobójcy w tzw. lesie samobójców i opublikował ten materiał na swoim kanale YouTube. Dodatkowo Paul był oskarżany o promowanie oszustw i nieudanych przedsięwzięć, w tym projektu CryptoZoo, który miał problemy finansowe i wywołał oburzenie wielu osób.

Warto również wspomnieć o jego wczesnym życiu, gdzie zaczynał jako twórca filmów na platformie YouTube już w wieku 10 lat, a następnie rozwijał swoją karierę mediową, zarówno na Vine, jak i na innych platformach społecznościowych.

Logan Paul to postać kontrowersyjna, ale jednocześnie znacząca w świecie mediów społecznościowych i rozrywki. Przyciąga więc uwagę zarówno fanów, jak i krytyków.

Sukcesy: Logana Paula WWE

Paul Logan zadebiutował we wrestlingu w 2021 roku i szybko zdobył pewne osiągnięcia i sukcesy w tej dziedzinie. Oto jego główne sukcesy i osiągnięcia we wrestlingu:

  • Debiut na WrestleMania 38. Logan Paul zadebiutował we wrestlingu na WrestleMania 38, jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w świecie WWE. Wraz z The Mizem stworzył tag team i wziął udział w meczu tag team, który wygrali. To był jego pierwszy oficjalny występ w WWE.
  • Pozytywne recenzje za debiut. Po swoim debiutanckim występie na WrestleMania 38 Logan Paul otrzymał pochwały za swój występ od fanów i ekspertów wrestlingu. Jego umiejętności i zaangażowanie w mecz zostały docenione.
  • Podpisanie kontraktu z WWE. Po udanym debiucie Logan Paul podpisał kontrakt z WWE na wiele wydarzeń. To oznaczało, że będzie miał kolejne szanse na występy i rozwijanie swojej kariery w świecie profesjonalnego wrestlingu.
  • Mecz singlowy na SummerSlam. Logan Paul miał szansę na pojedynek singlowy na jednym z najważniejszych wydarzeń WWE, jakim jest SummerSlam. Tam zmierzył się z wrestlerem Ricochetem i wygrał swoją pierwszą walkę singlową w WWE.
  • Bierne wsparcie od fanów. Pomimo początkowych obaw niektórych fanów wrestlingu, Logan Paul zyskał akceptację części widowni WWE. Jego obecność w ringu i pozytywne recenzje jego występów przyczyniły się do jego akceptacji w świecie wrestlingu.

Warto zaznaczyć, że Logan Paul jest nadal stosunkowo nowym uczestnikiem we wrestlingu. Jego kariera w tej dziedzinie może się jeszcze rozwijać, a nowe osiągnięcia i wyzwania mogą na niego czekać w przyszłości.

Dodaj komentarz